02.09.2021 - Vážení zákazníci, z důvodu zdražování solárních panelů na straně výrobců budeme ceny navyšovat také. Do konce roku 2021 však zůstanou neměnné.

O nás


Nezávislost

Cesta k soběstačnosti mě vždycky lákala. Mít vlastní energii a využít dary přírody. Slunce vychází každý den a to znamená, že i elektřina je k dispozici každý den. Její výše závisí pouze na výkonu solárního panelu, případně jejich množství.

 

Někdo funguje na solární energii celý rok, častěji si uživatelé pořizují jeden dva panely na chatu a mají vystaráno. Stejným způsobem udělají ze svého karavanu druhý domov majitelé obytných vozů.

Jeden 160W panel vyrábí denně elektřinu na pokrytí našich běžných potřeb, tv, pc, svícení a nabíjení telefonu.

 

Expanze

Pohoda, kterou díky solární energii máme kdykoliv na kdekoliv, mě s kolegou v roce 2016 tak nadchla, že jsme se rozhodli potěšení ze solárů předávat dál. A tak jsme v roce 2017 založili Solarnicko.cz, na kterém naleznete jak hotové solární sestavy s kompletním příslušenstvím, tak i jednotlivé položky nutné pro vytvoření malé ostrovní solární elektrárny.

 

Úspěšný projekt Solarnicka se v roce 2019 rozrůstá o tento sesterský projekt, solarniAutonabijecky.cz, který spravuji s kolegy z expedice já.
Na témže projektu mimo potěšujících cen poskytujeme dopravu zdarma všem zákazníkm v ČR i SR naším přepravcem DPD.

Naším cílem je poskytnutí profesionálních nabíječek do auta pro udržování akumulátoru a jeho dobíjení, tak i hotových sestav pro chataře a cestovatele v obytných vozech. A to vše se zárukou 3 let, protože víme, že tato investice, nikterak drahá, bude svůj účel a radost svému uživateli přinášet po mnoho let.

 

 

Buďte nezávislí a slunečních paprsků využívejte s námi ;-)

 

 

Jiří Zvěřina

zakladatel projektu

solatř