02.09.2021 - Vážení zákazníci, z důvodu zdražování solárních panelů na straně výrobců budeme ceny navyšovat také. Do konce roku 2021 však zůstanou neměnné.

40W autonabíječka

 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 4

síla, která je znát, a to i při zataženém počasí

Dostupnost Objednáno
2 590 Kč    
Kód produktu 59
Kategorie Solární autonabíječky
Záruka 3 roky
 

Solární vysoce účinná autonabíječka 40 W

Tuto autonabíječku využijete tehdy, chcete-li kdykoliv a kdekoliv zadarmo nabíjet akumulátor podobnou rychlostí jako z domovní zásuvky. Díky silnému 40W monokrystalickému panelu dostanete dostatek energie i při zataženém počasí. Nefunguje pouze ráno a večer, přes den bude k dobíjení docházet vždy, každý den v roce.

Solární panel v tvrzeném skle a v hliníkovém rámu za jediný den používání dokáže dodat mnoho energie a posílit tak akumulátor ve vašem vozidle či na chatě. Osvětlení, rádio, klimatizace, topení představují velkou spotřebu, a hlavně v zimě jsou nároky vysoké. Díky této kompaktní autonabíječce budete dobíjet akumulátor každý den v roce. Stačí panel nechat za sklem a kabely propojit k pólům baterie. Vše potřebné dělá počítač v regulátoru. Každou hodinu na displeji regulátoru uvidíte, jak kapacita baterie díky této robustní nabíječce stoupá.

Jediné, co je potřeba, abyste udělali, je dát svorky na baterii, o ostatní se stará profesionální regulátor. Ten je vybaven všemi ochrannými prostředky. Ochrana proti zkratu, proti opačné polaritě či přebití autobaterie.
V případě 100% nabití baterie solárním panelem regulátor přívod energie vypne (uvidíte na displeji). Počítač v regulátoru tedy nejen mění napětí z 20 V na 12 V, ale působí jako jistá ochrana proti jakýmkoliv nástrahám. Na jeho displeji uvidíte vše potřebné, abyste zjistili, v jakém momentálním stavu váš akumulátor je.

Autonabíječka zároveň působí jako měřič baterie (stejně jako multimetr), stačí jen upnout svorky na její plus a mínus pól.
A nadto můžete do regulátoru zapojit a užívat (dvě svorkovnice napravo na regulátoru) jakýkoliv 12V spotřebič (chladnička, měnič napětí...).
A určitě se vám hodí dvě rychlé USB zásuvky, díky nimž můžete nabíjet třeba mobilní telefon.

Balení obsahuje:

  • solární panel 40W, 67 x 43 x 3 cm, 4,5 kg
  • 3+1m pevnou kabeláž
  • krokosvorky připevněné na kabelech
  • profesionální solární regulátor 10A s LCD displejem
  • USB nabíjecí kabel v silné tkaničce, 150cm
  • český návod
  • záruka 3 let od data koupě

 

 

 

doprava4

Hmotnost 5 kg