02.09.2021 - Vážení zákazníci, z důvodu zdražování solárních panelů na straně výrobců budeme ceny navyšovat také. Do konce roku 2021 však zůstanou neměnné.

50W flexi nabíječka

 
  • 1 z 3

malá váha a mobilita jsou předností této nabíječky

Dostupnost Vyprodáno
2 790 Kč    
Kód produktu 62
Kategorie Solární autonabíječky
Záruka 3 roky
 

Solární flexi nabíječka 50W

Vyrábějte si elektřinu každý den a mějte akumulátor vždy v bezvadném stavu. Tato nabíječka s LCD displejem se postará o to, aby vaše baterie byla vždy v perfektní kondici. 

Výkonu až 50W dosáhnete, bude-li slunný den. V případě horšího počasí bude baterie dobíjena pomaleji, avšak během dne bude k nabíjení docházet vždy. Flexibilní panel je mobilní díky váze necelých 2 kilogramů. Učinností je na tom oproti ostatním nabíječkám (které jsou v tvrzeném skle a rámu) o cca 10 % hůře. Vyniká ale nerozbitností a lehkostí zároveň.

Díky solárnímu regulátoru do baterie půjde vždy 12 V. A jakmile dojde ke 100% nabití akumulátoru, regulátor vypne solární panel, aby nedocházelo k jeho přebití - tuto změnu uvidíte na lcd displeji.
Solární regulátor má v sobě i několik pojistek, např. proti zkratu či přepólování. Má i dvě USB zásuvky, díky nimž rychle nabijete třeba mobilní telefon. 
LCD displej vám online ukazuje stav akumulátoru ve voltech, a to po každé desetině voltu.

Regulátor je připevněn na zadní straně panelu, jenž je propojen s panelem a z něhož je výstup kabeláže s krokosvorkami, jež upnete na póly baterie. A to je vše. Pak už jen sledujete, jak dochází k nabíjení na lcd displeji regulátoru.

Buďte vždy v obraze a sledujte, jak účinná solární energie je. Elektřinu máte nyní kdykoliv a kdekoliv, jen nesmí být tma.

Balení obsahuje:

  • solární flexi panel 50W, 560 x 540 mm
  • 3 m kabeláž
  • svorky k uchycení na baterii
  • profesionální solární regulátor 10A
  • USB datový a nabíjecí kabel
  • český návod

 

 

doprava3